Cuma

Siz isteyin Bahar tasarlasın..!

Eskiden hiçbirşey yokken şimdi ahşap objelerde gerçekten de yok yok :) Ahşap boyamaya Bakırköy Semih Yener Hobi Merkezinde başladım. Objeler o zamanlarda sınırlı, dekupajlar hep aynıydı :) Teknik olarak çok alternatifimiz vardı. Daha sonrasında hobi olarak yaptığım bu sanatı kendi tasarımlarımla pekiştirerek bişiler ekleyerek satışa sundum. Sonuçları hiçte fena olmadı :) İlk olarak Bahar Tasarım adı altında facebook sayfası oluşturdum. Derken çok sevdiğim bir arkadaşımın fikriyle kartvizit bastırdım blog sayfası açtım. Çok büyük kitlelere ulaşamamış olsamda kendi dünyama yetecek kadar bende varım..:)
Hayaller gerçekleştirilmek için kurulur.. Ben hayalime ufakta olsa bir adım attım. Evet belki daha fazla eğitim almadan ne uzar nede kısalırım.:) Ama en azından kendi çabalarımla nereye gelmek istediğimi biliyorum... Daha ileriye gidemesemde bu geldiğim noktada benim için başarıdır diye düşünüyorum.  Uzun zamandır sizlerle birşeyler paylaşmamıştım post hazırlamak isterken en azından ben bu yola nasıl baş koydum onu bilin istedim ve paylaşmak istedim :) 
Sevgiyle kalın..:)

3 yorum:

 1. Herşey hakkında seni tebrik ederim,gerçekten yaptığın dekupajlarında kendini çok yansıtıyorsun yani rengarenk,farklı ve birbirine yakışıyor,benimde bir zigon sehpam var ve boyamayı düşünüyorum,çok güzel birşey olsun çirkinliği farklı dekupajla ortadan kalksın diye bunca zaman bekledim nasıl bir çalışma yapsam diye,senden fikir almak isterim,sevgiyle kal

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çookkk teşekkür ederimmmmmmmmmmmmm elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.. sende sevgiyle kal :)

   Sil
 2. Degerli Site yöneticisi okumuş olduğumuz makalamizde sizi çok iyi anlıyoruz bu denle özel makalelerin devamını

  bekleriz sun screen perde firması olarak verdiğiniz bilgi için teşekkür

  ederiz

  YanıtlaSil